Objednaný tovar si môžete prevziať osobne v predajni SELEKTRA, Družstevná 1143/24, Partizánske, tel.: 038/7490000. Všetok tovar je ihneď dostupný na našom sklade.

Whirlpool TDLR 6240S EU/N + balíček pre domácnosť v hodnote 80€ po registrácii na stránke WHIRLPOOL

Kód: 32658
ZADARMOZADARMO
wh tdlr 6240
359 € / ks 299.17 € bez DPH
Na sklade | Doručenie do 24 hodín
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Kapacita prania: 6 kg • Spotreba vody (bavlna, 60°C): 43 l • Rýchlosť odstreďovania: 1200 ot/min. • Samostatne nastaviteľná teplota: áno • Nastaviteľné otáčky: áno • Energetická trieda: C • Rozmery - hĺbka: 60 cm • Prevedenie: Zhora plnená

Informačný list výrobku

Zaregistrujte svoj nákup a vyberte si darček. Informácie a postup nájdete na stránke www.whirlpool.sk v sekcii Akcie & Darčeky a detaile akcie „S Whirlpool vždy niečo navyše“. Registráciu je potrebné uskutočniť do 30 dní od nákupu.

Vybraný darček Vám doručíme prostredníctvom prepravnej služby priamo na Vašu adresu uvedenú pri registrácii, a to do 30 - 90 dní od finálnej a potvrdenej registrácie.

Kúpte v júli ľubovoľnú práčku Whirlpool*, zaregistrujte sa a získajte 1 rok plnej záruky navyše!

Detailné informácie

Podrobný popis

Technológia 6. ZMYSEL. Objavte dokonalú starostlivosť. Inteligentné senzory 6. ZMYSEL prispôsobujú zdroje podľa veľkosti a typu záťaže, čím ponúkajú optimalizáciu času, energie a vody.
Hygiena 60°. Nový program Hygiene 60° je 150-minútový cyklus, ktorý šetrne a účinne odstraňuje 99 % baktérií*. *Testované spoločnosťou SSOG na odstránenie 99 % baktérií pri plnom zaťažení.
Fresh Care. Svieža vôňa bielizne. Funkcia Fresh Care vykonáva cyklus s jemnými pohybmi bubna po skončení pracieho cyklu a tak vaša bielizeň zostáva svieža a menej pokrčená.
Drum Up. Vykladanie bez námahy. Svoju práčku môžete ľahko vyložiť vďaka funkcii Drum Up, ktorá po skončení cyklu automaticky prestaví bubon na jednoduchšie vykladanie.
Rapid. Výnimočné výsledky rýchlejšie. Funkcia Rapid poskytne ideálne výsledky za kratší čas.
Detská poistka. Bezpečnosť na prvom mieste. Táto práčka Whirlpool je vybavená systémom detskej poistky, aby sa zabránilo náhodnému použitiu tohto spotrebiča deťmi.
Program Colours. Dokonalá starostlivosť o farebné oblečenie. Program Colours zabezpečí, že vaše farebné oblečenie dostane starostlivosť, ktorú si zaslúži.
Odložený štart. Vytvorené pre vás. Funkcia Odložený štart umožní nastaviť vašu umývačku riadu tak, aby začala cyklus, kedy vám to bude najviac vyhovovať, čím vám ušetrí čas a energiu.
Priebeh programu. Intuitívne ovládanie. Jednoduché a intuitívne sledovanie činnosti práčky a priebeh fáz programu.
Zobrazenie zostávajúceho času. Perfektné načasovanie. Zobrazenie zostávajúceho času poskytuje jednoduchý a intuitívny spôsob, ako zistiť, koľko času je potrebné na prípravu bielizne alebo sušenia.
Kapacita 6 kg. Táto práčka Whirlpool ponúka kapacitu bubna 6 kg pre vašu bielizeň.
1200 ot./min. Vynikajúca rýchlosť odstreďovania. Táto práčka Whirlpool má rýchlosť odstreďovania 1200 otáčok za minútu.
Energetická účinnosť: C Vynikajúca energetická účinnosť. Vychutnajte si vynikajúci výkon pri vysokej úspore energie v energetickej triede C.

Značka Whirlpool slávi 32 rokov na Slovensku a prináša Vám darček

Kúpte v júli akúkoľvek práčku značky Whirlpool u akéhokoľvek obchodného partnera na území Slovenska, zaregistrujte sa a zadarmo získate 1 rok plnej záruky navyše. Akcia platí v období od 1. 7. do 31. 7. 2024

Ako postupovať pri registrácii:
- Na registračnej stránke  vyplňte všetky Vaše údaje a údaje o spotrebiči vrátane dokladu o zakúpení.
- V sekcii „Typ kontraktu“ vyberte možnosť 2+1 rok záruka navyše - darček.
- Ako "Unikátny záručný kód" vyplňte Whirlpool32.
- Počkajte, kým sa na obrazovke neobjavia informácie o úspešnom odoslaní formulára.

Do 30 dní od správne uskutočnenej registrácie obdržíte súhrnný e-mail, kde je uvedená rekapitulácia zadaných údajov a potvrdenie predĺženej záruky zo zákonných 24 na 36 mesiacov (1 rok navyše).

V prípade nutnosti servisu práčky v danom období (zákonných 24 + 12 mesiacov navyše) bude Váš spotrebič registrovaný v našej databáze a servis prebehne automaticky bezplatne.

 

Dodatočné parametre

Kategória: S vrchným plnením
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najlepší nákup