Objednaný tovar si môžete prevziať osobne v predajni SELEKTRA, Družstevná 1143/24, Partizánske, tel.: 038/7490000. Všetok tovar je ihneď dostupný na našom sklade.

Whirlpool WL B1160 BF + balíček pre domácnosť v hodnote 80€ po registrácii na stránke WHIRLPOOL

Kód: 32886
348 € / ks 290 € bez DPH
Na sklade | Doručenie do 24 hodín
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Indukčná varná doska • šírka 59 cm • 4 varné zóny • pripojenie 220-240 V / 400 V • dotykové ovládanie • funkcia 6. ZMYSEL

Zaregistrujte svoj nákup a vyberte si darček. Informácie a postup nájdete na stránke www.whirlpool.sk v sekcii Akcie & Darčeky a detaile akcie „S Whirlpool vždy niečo navyše“. Registráciu je potrebné uskutočniť do 30 dní od nákupu.

Vybraný darček Vám doručíme prostredníctvom prepravnej služby priamo na Vašu adresu uvedenú pri registrácii, a to do 30 - 90 dní od finálnej a potvrdenej registrácie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Direct Access. Intuitívny dizajn. Predné ovládacie prvky Direct Access poskytujú úžasné, intuitívne ovládanie všetkých funkcií varnej dosky.
Technológia indukcie. Rýchlejšie a energeticky úspornejšie varenie. Indukčná technológia ohrieva panvicu, nie varnú dosku, čím znižuje rozptyl energie o 10 % a poskytuje ideálne výsledky varenia.
Flexi Cook. Flexibilita a výkon. Flexi Cook poskytuje flexibilný priestor na varenie pre hrnce a panvice akejkoľvek veľkosti.
Melting. Ideálne nízkotepelné varenie. Funkcia rozpúšťanie vám umožní variť na veľmi nízkych teplotách, poskytujúc ideálne riešenie pre rozpúšťanie čokolády, masla alebo varenie jemných omáčok.
Keep warm. Teplé jedlo, kedykoľvek. Funkcia Keep Warm s nízkym výkonom udržuje jedlo teplé, zatiaľ čo sa pripravuje zvyšok pokrmu.
Simmering. Pomalé varenie, dusenie. Funkcia mierneho varu vám umožní dosiahnuť ideálne výsledky pre vaše pomaly varené recepty.
Predné ovládacie prvky. Úplná kontrola nad varením. Ľahko prístupné a skutočne intuitívne ovládacie prvky sú pohodlne umiestnené na prednom paneli varnej dosky a umožňujú varenie bez trenia.
Power management. Variabilnosť pripojenia. Pomocou funkcie Power Management môžete nastaviť úroveň celkového príkonu varnej dosky, v závislosti od úrovne elektrickej siete vo vašej domácnosti.
Booster. Vychutnajte si s nastavením výkonu Booster mimoriadne krátky čas varenia.
Booster 3 kW. Vychutnajte si ideálne výsledky rýchlejšie. Táto varná doska Whirlpool je vybavená 3 kW boosterom pre rýchlejšie a efektívne výsledky ohrevu.
AUTOMATICKÉ FUNKCIE 6. ZMYSEL. Nastavenie správneho stupňa ohrevu už nie je problém vďaka 4 špeciálnym prednastaveným funkciám - až 4 pre každú varnú zónu. Stačí vybrať program a varná doska automaticky nastaví najlepší stupeň tepla pre požadovaný spôsob varenia.
Varenie. Funkcia automatického otáčania
SKOSENÁ PREDNÁ STRANA. Predná časť výrobku je skosená, čo zabezpečuje lepšiu integráciu s pracovnou doskou.
 

 

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Indukčné
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najlepší nákup