Objednaný tovar si môžete prevziať osobne v predajni SELEKTRA, Družstevná 1143/24, Partizánske, tel.: 038/7490000. Všetok tovar je ihneď dostupný na našom sklade.

Liebherr GNF 50Z06 "ROZBALENÝ TOVAR"

Kód: 33555
Rozbalené - najlepšia cena
Značka: Liebherr
550 € / ks 458.33 € bez DPH
Na sklade | Doručenie do 24 hodín
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Zásuvková mraznička • objem 238 l • energetická trieda F • výška 165,5 cm • No Frost technológia • Touch displej • 6 zásuviek • možnosť zmeny smeru otvárania dverí • hlučnosť 38 dB

Informačný list výrobku

ZÁRUKA: 2 + 3 ROKY ZADARMO - Zaregistrujte sa a získajte 10-ročnú záruku Liebherr na váš kompresor.https://tinyurl.com/liebherr-zaruka/

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu Liebherr GNf 50Z06 + 2+3 roky záruka

NoFrost
Keď otvoríte svoj mraziaci priečinok, chcete vidieť zmrazené potraviny – ale určite žiadny ľad a námrazu. NoFrost chráni mraziaci priestor pred neželanou tvorbou námrazy, ktorá spotrebúva veľa energie a občas je drahá. NoFrost znamená: Už žiadne namáhavé a časovo náročné odmrazovanie mraziaceho priečinku, viac času na iné vec – a úspora peňazí.

Možnosť dovybavenia so SmartDeviceBox
Chcete byť vybavení pre budúcnosť Smart Home? Vaša chladnička Liebherr vám rada pomôže: Môže ju dovybaviť so SmartDeviceBox, ktorý dostane vašu chladničku Liebherr na internet. SmartDeviceBox namontujete v niekoľkých krokoch a už dnes vám otvorí dvere do celého sveta digitálnych možností.

Dotykový displej
Skutočne jedinečný: Vďaka dotykovému displeju je ovládanie vašej chladničky Liebherr skutočne jednoduché a intuitívne. Na displeji sú všetky funkcie prehľadne usporiadané. Ľahkým dotykom prsta poľahky napríklad zvolíte funkcie alebo skontrolujte aktuálnu teplotu vašej chladničky.

White
Jednoducho, klasicky, kvalitne: Chladnička Liebherr so svojím lesklým, bielym povrchom sa obzvlášť dobre hodí do svetlého prostredia – a napriek trendom a móde zostáva nadčasová, pekná a funkčná. Biely povrch je robustný a ľahko sa čistí. Vďaka tomu zostane vaša chladnička Liebherr veľa rokov rovnako krásna, ako je teraz.

EasyOpen
Poznáte to? Po uložení nákupu v mrazničke si všimnete, že ste na niečo zabudli – dvere potom musíte znovu otvoriť namáhavým ťahaním. To sa vám so spotrebičom Liebherr nestane: Vďaka funkcii EasyOpen môžete dvere komfortne a jednoducho otvoriť aj viackrát za sebou.

Zapustená rukoväť
Mimoriadna a funkčná: Vďaka zvislo a ergonomicky umiestnenej rukoväti môžete spotrebič otvárať pohodlne a s ľahkosťou. Moderný a puristický dizajn súčasne umožňuje dokonalú integráciu do vašej kuchyne bez vyčnievajúcich rukovätí.

Technológie na každý deň

Vyberte si obľúbenú funkciu presne pre vás – BluPerformance, FrostProtect, vďaka ktorej môžete umiestniť mrazničku aj do nízkej okolitej teplôt, a EasyOpen na ľahké otváranie.

No Frost

Inovatívne technológie fungovania bez námrazy. Otvorte dvere a vyberiete si, na čo máte chuť, žiadne namrznuté kusy ľadu neuvidíte. S No Frost ušetríte čas, ktorý by ste venovali odmrazovaniu.

Touch displej

Dotykový displej pre pohodlné, jednoduché a intuitívne ovládanie. Funkcie sú skvele usporiadané a ľahkým poklepaním zvolíte požadovanú úlohu.

SmartDevice Box

Ovládanie je možné pomocou internetu a z akéhokoľvek miesta. Integrovaný systém SmartDeviceBox ponúka používanie inteligentnej domácnosti. Stačí spotrebič zapnúť a pomocou aplikácie zvoliť požadované nastavenie.

Kľúčové vlastnosti:

  • Zásuvková mraznička s objemom 238 l
  •  6 oddelených priehľadných zásuviek
  • Touch displej na skvelé ovládanie
  • Energetická trieda F a hlučnosť 38 dB
  • FrostProtect na umiestnenie až do -15 °C

Dodatočné parametre

Kategória: Skriňové
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najlepší nákup