Objednaný tovar si môžete prevziať osobne v predajni SELEKTRA, Družstevná 1143/24, Partizánske, tel.: 038/7490000. Všetok tovar je ihneď dostupný na našom sklade.

P2R TALIX 15 MBD

Kód: 668
17.90 € / ks 14.92 € bez DPH
Na sklade | Doručenie do 24 hodín
Môžeme doručiť do:
30.5.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

BEZPEČNOSTNÉ OSVETLENIE P2R TALIX 15 MBD vyrobené zo zliatiny hliníka, bezpečnostné svetlo kompaktnej veľkosti s technológiou COB LED, špeciálne vyvinuté pre vašu maximálnu bezpečnosť a viditeľnosť na ceste, s niekoľkými TOP funkciami:

  • braking sensor
  • dark sensor
  • sleeping mode
  • memory effect
  • smart sensor

automaticky nastaví bezpečnostné osvetlenie do užívateľského režimu. Vlastnosti tohoto výnimočného osvetlenia si môže vychutnať naozaj každý, bez ohľadu na to, aký typ bicykla používa, v každom počasí či fáze dňa/noci so všetkými členmi svojej rodiny. 

NASTAVENIE: Po namontovaní svetla na sedlovku (stĺpik sedla) a pri prvom pohybe s bicyklom, 1x stlačenie tlačidla ON/OFF aktivuje smart senzor (zelená dióda bliká cca 90 sekúnd), ktorý automaticky nastaví všetky parametre pre najlepšiu funkciu . VLASTNOSTI

BRAKING SENSOR: v akomkoľvek zvolenom režime signalizuje brzdenie Vášho bicykla a informuje vodičov za vami pomocou zvýšenej intenzity svietenia COB diód (krátkodobo zvýšia internzitu až na 200% výkonu) po dobu 5 sekúnd. 

Dark sensor: počas denného svetla tento mód automaticky vypína režim svietenia a šetrí batériu pri zachovaní funkcie indikácia brzdenia Pri zníženej viditeľnosti, alebo večer a pri prvom pohybe s bicyklom, senzor automaticky vďaka memory funkcii aktivuje osvetlenie v poslednom režime (stále svietenie/blikanie) so zachovanou funkciou indikácie brzdenia. 

Sleeping mode: keď bicykel zostane bez pohybu (nezáleží na tom cez deň alebo v noci), po uplynutí času 120 sekúnd sa automaticky prepne do režimu spánku a šetrí kapacitu batérie až do 1. pohybu s bicyklom. 

MONTÁŽ: ToolFree – silikónový držiak umožňuje montáž bez náradia na väčšinu dostupných sedloviek. Štvorcová základňa držiaku umožňuje montáž svetla vertikálne alebo horizontálne 

DETAILY: 

Maximálny svetelný výkon: 25 lm (pri detekcii brzdenia).

Štandardný svetelný výkon: 15 lm

Zdroj svetla: COB LED diódy FUNKCIE:: 100% stále svietenie (3 h), blikanie (12 h

VÝDRŽ BATÉRIE: Stále svietenie 100% (2h) – 50% (4h) – 25% (8h)- Blikanie 100% (5h), 50% (10h), 25% (20h

Nabíjanie batérie indikácia tzv. dýchaním (1h 30 min), Plné nabitie – zelená LED dióda v zadnej časti sa rozvieti Typ batérie: Li-pol 3.7V 320mAh

Čas nabíjania: 1.5 h 

ROZMERY: 69 x 20 x 16 mm (iba telo svetla)

HMOTNOSŤ: 31 g (iba telo osvetlenia) IPX5 – vodeodolné

SVETELNÝ VÝKON: • Stále svietenie / blikanie 15 Lumen • indikácia brzdenia zvýši výkon po dobu 5 sekúnd (až na 25 Lúmenov)

Typ LED diód: COB LED 

ROZMERY: 69 x 20 x 16 mm 

HMOTNOSŤ: 31 g 

PRÍSLUŠENSTVO: Micro USB kábel (súčasťou balenia)

Dodatočné parametre

Kategória: Zadné
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najlepší nákup